Muzsik Fodrászat
Időpont foglalása

Muzsik Fodrászat — szín és forma, Óbuda

Muzsik Tibor

forma

A precíz hajvágás specialistája. A forma, amely az arc karakteréhez és viselőjének stílusához igazodik.

Muzsik Edina

szín

A hajszín számára nem csupán egy árnyalat, hanem személyre szabott harmónia.

Muzsik Fodrászat — Óbuda, Bécsi út 92.DEMERAL oktató fodrászok
Online foglalás

Foglalj időpontot

foglaljitt.hu — élő foglalási rendszerfoglaljitt.huMegnyitás új ablakban ↗

Foglalj időpontot egyszerűen, néhány lépésben. Válaszd ki a fodrászt, a szolgáltatást, és a számodra megfelelő időpontot — a visszaigazolást e-mailben küldjük.

  1. 01Kategória, szakember, szolgáltatás
  2. 02Nap és szabad időpont
  3. 03Név, e-mail-cím, telefonszám

A szalonban kizárólag készpénzes fizetésre van lehetőség.

Ha a foglaló nem töltődik be, nyisd meg külön oldalon, vagy hívj minket: +36 1 367 4860.

A foglaláskor megadott adataidat az adatkezelési tájékoztatónk szerint kezeljük.

Rólunk

Ketten, testvérként. Egyikünk a színt hozza, másikunk a formát.

20+ év szakértelemSzemélyre szabott frizurákProfesszionális termékekOktatói háttér
A Muzsik Fodrászat szalonbelsője

A Muzsik Fodrászat egy olyan hely, ahol a szakértelem és a kreativitás találkozik. Hiszünk abban, hogy minden vendég más, ezért a frizurának is személyre szabottnak kell lennie — a haj adottságaihoz, az egyéni stílushoz és a mindennapokhoz igazodva.

A szakma számunkra nem ér véget a szalon falainál. 2005 óta oktatóként is dolgozunk: az évek során a Schwarzkopf és a Selective számára tartottunk bemutatókat és képzéseket, jelenleg pedig az olasz DEMERAL márka hivatalos oktató fodrászai vagyunk.

Célunk, hogy a színek és a formák harmóniájával olyan frizurát alkossunk, amellyel vendégeink magabiztosan és elégedetten távoznak.

A Muzsik Fodrászat belső tere tükrökkel és fodrászszékekkel
A csapat
Muzsik Edina

Muzsik Edina

Colorist

A hajfestés számára művészet: a precizitás és az egyénre szabott árnyalatok megalkotása, hogy a hajszín valóban viselőjéhez illjen.

Muzsik Tibor

Muzsik Tibor

Hajvágás-specialista

Női és férfi frizuráknál egyaránt a precíz forma megalkotására törekszik, figyelembe véve a vendég karakterét és egyéni stílusát.

Szikora Alexandra

Szikora Alexandra

Fodrász

A természetes, elegáns frizurák állnak hozzá a legközelebb, különösen a szőkítési technikák, azon belül is a babylight és az airtouch.

Baráth Tamás

Baráth Tamás

Fodrász

Szakmai alapjait a Muzsik Fodrászatban sajátította el. Fontos számára a folyamatos fejlődés, a legújabb technikák és trendek követése.

Tamási Szilvia

Tamási Szilvia

Kéz- és lábápoló

2014 óta foglalkozik kéz- és lábápolással. Munkáját a precizitás, a természetes, visszafogott stílus és a körmök egészségének megőrzése jellemzi.

Munkáink

Színek és formák

Válogatás a szalonban készült munkáinkból.

Exkluzív szolgáltatás

Prémium csomag Tiborral

Hatvan perc, egy vendég, teljes figyelem. Személyre szabott tanácsadás, haj- és színelemzés, professzionális hajápolás és hajvágás.

  • Frizuratanácsadás az arcformádhoz
  • Színtípus-meghatározás és hajszín-tanácsadás
  • Hajelemzés és személyre szabott hajápolási tanácsadás
  • Prémium hajkezelés és személyre szabott hajvágás
20 000 Ft60 perc — Muzsik TiborFoglalok rá időpontot
Kapcsolat

Válassz szakembert

Szabad időpontok

A szalonban kizárólag készpénzes fizetésre van lehetőség.

Az Egyetemi Közösségi Kártya Szikora Alexandránál és Baráth Tamásnál vehető igénybe.

Mosópultok és DEMERAL termékek a Muzsik Fodrászatban
Cím
1034 Budapest, Bécsi út 92.
Nyitvatartás
Hétfő–péntek: 8:00–21:00Szombat–vasárnap: zárva
Megközelítés
17-es és 19-es villamos — Katinyi mártírok parkja9, 29, 109, 111 busz — Nagyszombat utca
Telefon
+36 1 367 4860+36 70 365 5319+36 70 522 9898
E-mail
muzsikfodraszat@gmail.com
Muzsik Fodrászat